خدمات

خدمات شرکت نوآوران صنعت موتور (NSM) در بر گیرنده تمامی حوزه های متداول مهندسی، نظیر فرآیند و ایمنی، برق، مکانیک، کنترل و ابزار دقیق، سازه و پایپینگ می‌باشد. هدف نهایی ما جلب رضایت کارفرما با ارایه خدمات ایمن، مقرون به صرفه و با راندمان بالاست. تیم‌های پروژه ها توسط مدیر پروژه هدایت شده و شامل مهندسان، متخصصان و کارمندانی از رشته های مختلف است که خود را متعهد به پیشبرد پروژه مطابق با برنامه از پیش تعیین شده می‌دانند.


خدمات مدیریت طرح (MC)

شرکت نوآوران صنعت موتور ارایه دهنده خدمات مشاوره می باشد که از حدود سال 1384 در پروژه های صنعتی (علی الخصوص در صنعت CNG) خدمات مدیریت طرح (MC) را به کارفرمایان خود ارایه داده است. این شرکت با اتکا برنیروهای متخصص و ارایه خدمات صادقانه و رفتار حرفه ای در پروژه ها موفق به جلب رضایت کارفرمایان خود گردیده است، به گونه ای که پس از اولین قرارداد، کارفرمایان ترجیح داده اند قرارداد بعدی را با این شرکت ادامه دهند.


ارائه خدمات فنی و مهندسی

شرکت فنی و مهندسی نوآوران صنعت موتور با توجه به تجربیات چند ساله خود در صنعت گاز طبیعی و مطالعه و بررسی مدارک مهندسی تجهیزات مختلف از جمله، سیستم سوخت رسانی خودروهای سبک و سنگین، تکنولوژی ساخت درایرهای جذبی، کمپرسورهای فشرده سازی گاز های صنعتی، مخازن ذخیره سازی، تجهیزات توزیع و تجهیزات کاهنده فشار به دانش فنی قابل توجهی دست پیدا نموده است که این دانش قابل بسط و توسعه به صنایع مشابه و قابل ارایه به کارفرمایان و بهره برداران این صنایع می باشد.

0

میزان رضایت مشتریان از نحوه ارائه خدمات ما

0

تعداد جایگاهایی که ناظر نصب و راه اندازی آنها بوده ایم


مشاوره فنی و سرمایه گذاری در زمینه احداث جایگاه های CNG

با توجه به اینکه شرکت NSM از سال 1384 تا کنون به عنوان مشاور شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در زمینه مدیریت و نظارت  بر ساخت و تجهیز جایگاههای CNG‌ فعالیت داشته است بنابراین شناخت و تجربه کارشناسان این شرکت در زمینه تأمین کنندگان معتبر تجهیزات جایگاههای سوختگیری CNG در داخل و خارج از کشور، اطلاع داشتن از آخرین وضعیت جایگاه ها در کل کشور و بررسیهای فنی و اقتصادی انجام شده در این زمینه باعث گردیده است بتواند به علاقه مند به سرمایه گذاری در این صنعت خدمات گوناگونی را ارائه نماید.


ارایه خدمات بازرسی فنی

پروژه بازرسی ادواری جایگاه های CNG پس از اخذ گواهینامه صلاحیت از سازمان ملی استاندارد در تاریخ 27/05/1393 با انجام بازرسی در 8 جایگاه پایلوت در استان های خراسان شمالی، رضوی، قم، مرکزی، گیلان شروع گردید. هدف از این طرح، بررسی جایگاه ها از نظر میزان عدم انطباق با استانداردهای ملی ایران(2 و 1-7829 و 12054) و جلوگیری از بروز خطرات جانی و مالی در آینده در اثر وجود نواقص عمده و بحرانی در جایگاه ها و افزایش دانش مالکان و بهره برداران جایگاه ها در این خصوص بوده است.

آموزش
درباره ما
پروژه ها

نوآوران صنعت موتور